Siemens Ev Aletleri’nin yayın sponsorluğunu üstlendiği “Teke Tek Bilim” tarihin sıfır noktasında “Göbeklitepe Özel” bölümüyle sezon finali yaptı

siemens-ev-aletlerinin-yayin-sponsorlugunu-ustlendigi-teke-tek-bilim-tarihin-sifir-noktasinda-gobeklitepe-ozel-bolumuyle-sezon-finali-yapti.jpg

Göbeklitepe Siemens mağazasında gerçekleştirilen çekimlerde Göbeklitepe ve medeniyet üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. 

Siemens Tam Otomatik Kahve Makineleri, “Geleceği Merak Edenlere” mottosuyla Fatih Altaylı ile Teke Tek Bilim’in iki sezondur yayın sponsorluğunu üstlenmeye devam ediyor. Siemens Ev Aletleri, Teke Tek Bilim ile bilim insanlarını, profesörleri ve alanında çok sevilen başarılı isimleri seyircilerle buluştururken bir yandan da biletli gösterilerden elde edilen gelirle doktora öğrencilerine burs sağlayarak bilime doğrudan katkıda bulunuyor. 

“Teknoloji ve bilime katkılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”

Bu özel programa ev sahipliği yapmaktan dolayı gurur duyduklarını belirten BSH Türkiye Marka Pazarlama Direktörü Burak Destici, “Sponsorluğunu üstlendiğimiz ve bilime çok büyük katkısı olan Fatih Altaylı ile Teke Tek Bilim programının tarihin sıfır noktası Göbeklitepe’deki bu çok özel sohbetine ev sahipliği yapmanın gururunu taşıyoruz. Siemens olarak teknoloji ve bilime katkılarımızı sürdürmeye, Geleceği Merak Edenler için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Mağazamız tarihin önemli konularının konuşulduğu bir stüdyoya dönüştü”

Siemens Satış Direktörü Ali Evren Dinç, “Teke Tek Bilim Göbeklitepe özel bölümünün çekimlerinin bölgenin en büyük Siemens mağazası olan 600 m2’lik Göbeklitepe Siemens mağazamızda gerçekleştirdik. Çekim öncesinde Fatih Altaylı ve çok değerli profesörlerimizi Siemens’in son teknoloji ürünleri ile tanıştırdık. Sonrasında ise birbirinden yeni ev aletleri ürünlerimizin olduğu mağazamız tarihin çok önemli konularının konuşulduğu bir stüdyo ortamına dönüştü” dedi.

“Göbeklitepe ve medeniyet üzerine keyifli bir sohbete ev sahipliği yaptık”  

Siemens Ev Aletleri Marka Direktörü Zeynep Cebeci, “Teke Tek Bilim ikinci dönem yayınlarının son bölümünü çok özel bir program ile kapatmak istedik” diyerek şunları söyledi:

“Bu bölümü, tarihin sıfır noktası olarak bilinen Göbeklitepe’de yapma kararı aldık. İlk sezon bölümümüzde olduğu gibi yine çok değerli profesörlerimiz ile Göbeklitepe ve medeniyet üzerine çok keyifli bir sohbet programına ev sahipliği yaptık. Felsefe alanının en önde gelen ismi Prof. Dr. Ahmet Arslan ve tarih alanında genç yaşta çok sevilmiş tarihçi, yazar ve akademisyen Prof. Dr. Emrah Sefa Gürkan ile yapılan programda, öncelikle Göbeklitepe gezisi ve müze ziyareti gerçekleştirdik. Değerli profesörlerimiz ile yapılan gezi sırasında Göbeklitepe ve tarihini anlatarak yapılan çekim sonrasında sohbet programını çekmek üzere Göbeklitepe Siemens mağazamızda ev sahipliği yaptık.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*