MÜSİAD İzmir Başkanı Gökhan Temur: Ramazan Bayramını Kutladı

“Ramazan Bayramımız; Güzel Ve Mutlu Yarınlarımıza Yeni Bir Başlangıç Olsun”

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Gökhan Temur, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

MÜSİAD İzmir Başkanı Gökhan Temur açıklamasında şunları söyledi: “Ramazan-ı Şerifin rahmet, mağfiret ve bereket ikliminden sonra yeni bir bayrama daha kavuştuğumuz için Rabbimize sonsuz hamdü senalar olsun. Bu bayramın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur, barış, merhamet ve esenlik getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

6 Şubat tarihinde art arda Kahramanmaraş merkezli meydana depremlerde vefat eden kardeşlerimize Yüce Mevla’dan rahmet diliyor, yaralılara acil şifalar niyaz ediyorum. Rabbimiz, afetzede kardeşlerimize ve milletimize sabır ve metanet versin. Allah bir daha böyle bir felaket göstermesin. Yaralarımızı hep birlikte saracak, hep beraber ayağa kalkacağız. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun İnşallah.

BAYRAMLARI BAYRAM GİBİ YAŞAYALIM

Bayramlar, sevinçlerin büyütüldüğü ender zamanlardır. Her bayram olduğu gibi bu Ramazan Bayramında da sevinçleri dünya çapında büyütmeli, hüzünleri paylaşmalıyız. Sıla-ı Rahim yaparak, aile ve akrabamızın gönüllerini almalı, dünyanın çeşitli bölgelerinde zulüm gören mazlum milletlerin acılarının tüm kalbimizde hissederek, acılarını dindirmeye çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, bayramların bayram gibi yaşandığı, barış, mutluluk ve huzurun yeryüzünün her yerine hâkim olduğu bir dünyanın inşasına vesile olması, sağlık ve afiyet içinde nice bayramlara erişmemiz temennisiyle, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*