Çankayalılar bahar gezisinde 

Çankaya Belediyesinin yaşlı bireylere hizmet verdiği baharevleri ile engelli bireyleri hizmet verdiği Aşık Veysel Engelsiz Yaşam Merkezi üyeleri, düzenlenen gezi etkinlikleri ile güneşli havanın tadını çıkardı.

Çankaya Belediyesinin yaşlı vatandaşlara akranları ile bir arada hoşça vakit geçirmeleri için hizmet verdiği baharevleri yağmurlu günlerin ardından gelen güneşli havanın tadını Kızılcahamam doğa gezisiyle çıkardı. Baharevlerinde vatandaşların doğru hareketlerle yaşam kalitesini artırmaları için egzersiz dersleri veren Çankaya Belediyesi görevlisi Fizyoterapist de geziye katılarak, vatandaşlara orman havasında egzersiz yaptırdı. Gün boyu piknik ve birlikte söyledikleri şarkılarla hoşça vakit geçiren Çankayalı büyükler, Çankaya Belediyesine teşekkür ettiler.

Engelli bireylerin sosyalleşmesi, yaşam becerileri kazanması ve kişisel  gelişimleri için çok yönlü bir yaşam merkezi olarak hizmet veren Aşık Veysel Engelsiz Yaşam Merkezi üyeleri de geç gelen güneşli havanın tadını Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda düzenlenen piknik etkinliği ile çıkardı. Engelli bireyler ve aileleri, müzik eşliğinde birlikte oynadıkları oyunlarla doyasıya eğlendiler.

-Çankaya Belediyesi veri sorumlusu sıfatıyla; kurumumuzla ilişkinize bağlı olarak 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunun çizdiği sınırlar kapsamında bir kısım kişisel verileriniz tarafımızca işlenmektedir. Detaylı Aydınlatma Metnine internet sitemizden ve tarafımızdan isteyerek ulaşabilirsiniz.
-Bu e-posta mesajı kişisel olup, içeriğinden mesajı atan kullanıcı doğrudan sorumludur. Bu mesajın içeriği ve/veya ekleri hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz, saklanamaz ve/veya kopyalanamaz. Mesaj yanlışlıkla size gönderilmişse ya da mesajın muhatabının siz olmadığını düşünüyorsanız, lütfen tüm ekleriyle birlikte siliniz ve göndereni uyarınız.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*