Bağcılar Belediyesi sporcusu, Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda yarışacak

Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı kursiyerlerinden milli sporcu Muhammet Hamza Karakuş, 2-12 Mayıs Tarihleri arasında Slovakya’da düzenlenecek Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda yarışacak.

Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası, 2-12 Mayıs tarihleri arasında Slovakya’da gerçekleştirilecek. Bilek güreşinde en iyi isimlerin karşı karşıya geleceği turnuvada Türk milli takım kadrosunda Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda sporcu olan Muhammet Hamza Karakuş da yer alıyor. Başarısına yenilerini eklemek isteyen Karakuş, şampiyona öncesi antrenmanlarını Avrupa ve Dünya Şampiyonu olan Erkan Damar ile yapıyor. Elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Karakuş, 27 Şubat- 2 Mart tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen organizasyonda Türkiye şampiyonluğu kazanmıştı.  

Ülkemi en güzel şekilde temsil edeceğim

Şampiyonada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek istediğini söyleyen Karakuş, “Slovakya’da kazanacağımız madalyalarla inşallah bayrağımızı göndere çektirip ve İstiklal Marşımızı okuyacağız. Bugüne kadar bize desteğini hiç esirgemeyen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e teşekkür ediyorum. İnşallah bize olan güvenlerini boşa çıkarmayacağız” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*