ATA GYO’da üst düzey atama

ATA GYO Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyeliğine   Ümit Özcan getirildi. Yeni görevinde yatırımcı ilişkilerine liderlik edecek olan Ümit Özcan, kurumsal yönetişim alanında birikimiyle katkı sağlayacak. 

 

Yenilikçi yaklaşımları ve kapsamlı projelendirme süreçleri ile kira getirisi yüksek ve değer kazancı sağlayacak gayrimenkul yatırımlarına odaklanan ATA GYO’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyeliğine Sermaye Piyasaları Tebliği doğrultusunda belirtilen lisanlara sahip Ümit Özcan, 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Bölüm Yöneticisi olarak atandı.  

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatı, SPK İleri Düzey 3 Lisansı ve Kurumsal Derecelendirme Lisanslarına sahip olan Özcan, AKKÖK Holding bünyesinde, AKİŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı görevinde, şirketin finansal akışlarını düzenleyerek birleşme projelerini başarıyla tamamlamış ve SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda gereken faaliyetleri yerine getirmiştir. Çeşitli Kurumların mali işlerinin ve yatırım projelerinin geliştirilmesi gibi farklı görevleri yerine getiren Özcan, birikimi ve deneyimi ile ATA GYO’ya katkı sunmaya devam edecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*